72- نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف شده در کارتهای حافظه

 بازیابی اطلاعات از دست رفته از هارد‌دیسک‌ و دیگر رسانه‌ها و حافظه‌های ذخیره‌ساز، به روش‌های متفاوتی امکان‌پذیر است.

با توجه به وجود همین تفاوت‌ها، نرم‌افزارهای موجود امکان بازیابی اطلاعات از هر حافظه ذخیره‌ساز را ندارد و نمی‌تواند بخوبی اطلاعات از دست رفته شما را برگرداند و در مواردی هم فقط نام فایل‌های از دست رفته شما را بازیابی می‌کند البته هنگام استفاده از فایل‌هایتان متوجه خواهید شد که ساختار آنها به کلی آسیب‌دیده و غیرقابل استفاده است.

CardRecovery یکی از نرم‌افزارهای مختص بازیابی اطلاعات است که به‌طور تخصصی برای به دست آوردن اطلاعات از دست رفته کارت‌های حافظه همچون کارت‌های SD، CF، xD، Memory Stick ،SmartMedia ،‌MMC ،MicroSD ،MiniSD ،SDHC و... کاربرد دارد.

این نرم‌افزار ساختار و روش‌های خود را روی بازیابی تصاویر و فیلم‌های تهیه شده توسط دوربین‌های دیجیتال متمرکز کرده است.

با استفاده از راه‌حل‌های کاملا علمی این برنامه شما می‌توانید بسیاری از تصاویر و فیلم‌های حذف شده یا صدمه دیده خود را از کارت‌های حافظه بازیابی کنید.

تکنولوژی اختصاصی و منحصر‌به‌فرد SmartScan در این نرم‌افزار می‌تواند اطلاعاتی را که هیچ برنامه‌ای قادر به بازیابی آنها نیست، بازگرداند.

SmartScan مکان‌هایی که هیچ نرم‌افزاری نمی‌تواند آنها را شناسایی و اطلاعاتشان را بازیابی کند، پیدا کرده و به بازیابی اطلاعات از آن قسمت‌ها می‌پردازد.

همچنین نرم‌افزار CardRecovery با به‌کارگیری روش‌های READ-ONLY (فقط خواندن) در کارت‌های حافظه، هیچ‌گونه تغییری را هنگام بازیابی اطلاعات روی کارت حافظه اعمال نمی‌کند که این کار تا حد بسیار زیادی به بازیابی اطلاعات کمک کرده و از آسیب دیدن بیشتر اطلاعات نیز جلوگیری می‌کند.

نرم‌افزار فوق با حجم کمتر از یک مگابایت و قابلیت اجرا روی همه نسخه‌های سیستم‌عامل ویندوز از لینک مربوطه قابل دانلود است

/ 0 نظر / 21 بازدید